Dodany: 2012-02-28 14:11:53
 

Do czego stosowany jest kolagen platynowyPlatyna to metal szlachetny, bardzo drogi i cenny. Jego pokłady znajdują się pod ziemią, złoża platyny eksploatowane są metodą odkrywkową i wyrzuca się je na zewnątrz. Kopalnie platyny znajdują się w przeważającej większości w Afryce.

 

Kolagen o kolorze platynowym nazywany jest właśnie kolagenem platynowym. Kolor platyny jest to pomieszanie złotego z żółtym, lekko brązowawy. Kolor platynowy kolagenu świadczy o sporej zawartości substancji aktywnych mogących wpływać na zdrowie i jego stan. Kolagen platynowy nie ma tak dużej siły leczniczej jak grafitowy.

 

Z powodzeniem został wdrożony do kosmetologii, kremy czy wyciągi z kolagenem platynowym dają dużo lepsze rezultaty niż np. z kolagenem srebrnym. Jego wysoka aktywność szybciej i lepiej uzupełnia braki kolagenu w skórze. Platynowy kolagen ma swoją największa moc oddziaływania w wyciągach, bo tam zawarta jest największa ilość aktywnych substancji kolagenu platynowego. W kosmetyce jest on najlepszym kolagenem, żaden inny nie może się z nim równać, jego cena jest też adekwatnie wysoka do rezultatów.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Do czego stosowany jest kolagen platynowy
Nick: