Dodany: 2015-02-04 13:36:06

 

SkleroterapiaSkleroterapia jest jedną z metod leczenia żylaków, którymi zajmuje się medycyna estetyczna gostyń. Zabieg polega na wstrzykiwaniu do żyły roztworu substancji powodujących obrzęk ściany naczyniowej (preparat Aetoxysklerol), a w efekcie zamknięcie rozszerzonego naczynia.

 

Chociaż technika wymaga kilku powtórzeń (dla jak najlepszych rezultatów końcowych), to zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny (nie wymaga znieczulenia) oraz nie wiąże się z ryzykiem powikłań ani wystąpieniem skutków ubocznych. Tak właśnie działa nowoczesna medycyna estetyczna gostyń, która opiera się w dużej mierze na błyskawicznych, bezpiecznych i niechirurgicznych zabiegach typu „lunch time”.

 

W przypadku skleroterapii, wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu są przede wszystkim problemy natury kosmetycznej (nieestetyczne pajączki na udach, pod kolanami i na podudziach). Bezpośrednio po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia preparatu może pojawić się rumień oraz obrzęk, utrzymujące się przez około tydzień. Część naczyń zamyka się od razu, a część w ciągu kilku tygodni od wykonania skleroterapii, jaką oferuje medycyna estetyczna gostyń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skleroterapia
Nick: