Dodany: 2015-02-04 10:34:01

 

Miękki liftingMiękki lifting jest nieinwazyjnym zabiegiem zaliczanym do grona kuracji anty – aging. Jego wyjątkowy charakter polega na modelowaniu rysów twarzy bez konieczności wykorzystania skalpela, ale za to równie skutecznie.

 

Nic dziwnego, że miękki lifting robi obecnie zawrotną karierę w branży jaką jest medycyna estetyczna gostyń. Zabieg opiera się o wolumetryczne wypełnienie oraz korekcję owalu twarzy za pomocą preparatu kwasu hialuronowego, wprowadzanego pod skórę za pomocą cienkiej miękkiej igły – kaniuli. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu i utrzymują się do 24 miesięcy, co zapewnia medycyna estetyczna gostyń. Miękki lifting jest polecany dla osób, które chcą odtworzyć prawidłowe proporcje i symetrię twarzy lub wymodelować policzki czy też podbródek.

 

Do korzyści płynących z poddania się terapii możemy zaliczyć: podciągnięcie owalu, spłycenie zmarszczek i bruzd, nawilżenie, odmłodzenie i zrewitalizowanie skóry. Bez wątpienia medycyna estetyczna gostyń jest w stanie uleczyć wiele kompleksów dzięki swojej zabiegowej ofercie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miękki lifting
Nick: