Dodany: 2015-02-05 08:49:49

 

Peeling medycznyPeeling medyczny (inaczej dermopeeling) jest jednym z zabiegów, jaki ma w swojej ofercie medycyna estetyczna gostyń. Jest często wybierany przez panie jako metoda upiększenia i zrewitalizowania skóry po lecie czy zimie.

 

Jest to także zabieg uniwersalny – polecany w każdym wieku. Peeling medyczny polega na kontrolowanym mechanicznym złuszczaniu naskórka do określonej głębokości (peeling powierzchniowy, średniogłęboki lub głęboki). Wykorzystuje się w nim preparaty kwasów owocowych, beta – hydroksykwasów, kwasu migdałowego i witaminy A. Choć peeling możemy samodzielnie wykonać w domu, posługując się drogeryjnymi kosmetykami, to bez wątpienia medycyna estetyczna gostyń jest dużo skuteczniejszą alternatywą, jeśli zależy nam na naprawdę pięknej, gładkiej i promiennej skórze.

 

Efekty peelingu medycznego są spektakularne i wielokierunkowe. Zabieg przywraca prawidłową strukturę skóry, odnawia ją, poprawia elastyczność, wyrównuje i rozjaśnia koloryt, likwiduje drobne zmarszczki mimiczne, ściąga pory, stymuluje produkcję kolagenu, koryguje blizny i zmiany trądzikowe. Krótko mówiąc, peeling medyczny jest panaceum na wiele skórnych problemów i jest świetnym przykładem na to, że medycyna estetyczna gostyń jest nieinwazyjna oraz całkowicie bezpieczna. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Peeling medyczny
Nick: