Dodany: 2015-02-05 08:47:47

 

PRP osocze bogatopłytkoweZabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe to jedna z technik najnowszej generacji, jakie stosuje się w celach upiększających w gabinetach pod szyldem: medycyna estetyczna gostyń.

 

Wykorzystuje się w nim naturalne odnawiające właściwości autologicznego preparatu osocza, które najpierw jest izolowane z krwi pacjenta, a następnie uzyskany preparat (po odpowiedniej obróbce, w tym zagęszczeniu) wprowadza się iniekcyjnie pod skórę pacjenta (podobnie jak podczas mezoterapii, którą także zajmuje się medycyna estetyczna gostyń).

 

Aktywnym czynnikiem osocza są komórki trombocyty, które wykazują szerokie spektrum działania: stymulują namnażanie komórek naskórka, usprawniają mikrokrążenie, aktywują syntezę DNA oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. W rezultacie skóra zostaje zregenerowana i odżywiona, poprawia się jej faktura i koloryt, a także gęstość i napięcie. medycyna estetyczna gostyń poleca swój zabieg PRP (osocze bogatopłytkowe) dla pacjentów cierpiących na różnego rodzaju alergie, którzy chcą zrewitalizować skórę, wygładzić zmarszczki lub poprawić wygląd włosów i zahamować ich nadmierne wypadanie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu PRP osocze bogatopłytkowe
Nick: