Dodany: 2015-02-04 13:12:15

 

TrychologiaZadbane włosy są dla wielu najlepszą wizytówką i najpiękniejszą ozdobą. Niestety nie zawsze są oznaką piękna, ponieważ wiele osób zmaga się z łysieniem, łupieżem, łojotokiem, przesuszoną skórą głowy i swędzeniem czy też łuszczycą.

 

Bardzo często próbujemy na własną rękę i w domowym zaciszu poradzić sobie ze wstydliwymi problemami, ale najczęściej z miernym rezultatem. Dużo efektywniejsza jest kompleksowa terapia, którą proponuje nam medycynę estetyczna gostyń pod okiem doświadczonego trychologa, który zawodowo zajmuje się włosami oraz diagnozowaniem i profilaktyką schorzeń skóry głowy. Profesjonalna zabiegi trychologii odnajdziemy m.in. w gabinetach urody, gdzie wykonywana jest medycyna estetyczna gostyń.

 

Opierają się one o specjalistyczne badanie kondycji włosów i skóry głowy (z wykorzystaniem mikro – kamery), a następnie dopasowaniu metody leczenia oraz dermo kosmeceutyku do indywidualnych potrzeb pacjenta. Leczenie jest interdyscyplinarne (trycholog współpracuje z dietetykiem, endokrynologiem i alergologiem), a medycyna estetyczna gostyń wykorzystuje w nim najnowocześniejszą aparaturę. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trychologia
Nick: